ETENRU

Toomase, Kloodi küla, Rakvere vald

Kasarmu-söökla

Toomase, Kloodi küla, Rakvere vald, postiindeks 44413. Hoone: kasarmu-söökla, 1 korrus · netopind 687 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind687 m²
Korruseid1
Kinnistu1,68 ha

Hoone ehitisregister

Kasarmu-söökla1 korrus · netopind 687 m² · EHR 108007025 ↗
Korruseid1
Netopind687 m²
Ehitisealune pind815 m²
Maht2 663 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 2 663 m³
Elamuehitatud 1996 · 2 korrust · netopind 137 m² · EHR 108007026 ↗
Ehitusaasta1996
Korruseid2
Netopind137 m²
Ehitisealune pind108 m²
Maht621 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Küteelektriotseküte, ahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 137 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: elektriotseküte, ahi, kamin, pliit · maht 621 m³ · kõrgus 7,9 m
Ladu1 korrus · netopind 45 m² · EHR 108007024 ↗
Korruseid1
Netopind45 m²
Ehitisealune pind58 m²
Maht219 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 219 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
66201:001:1810 1,68 ha · ElamumaaMaksustamishind 11 434 € (0,68 €/m²)Kloodi küla elamumaa mediaan 1,05 €/m², see kinnistu 35% odavamKinnistu 4197531 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.03.2001
Koordinaadid
59.382366, 26.305316

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Rakvere vald483 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 14 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Rakvere vald, II kv 2023: 403 €/m², 10 tehingutRakvere vald, III kv 2023: 535 €/m², 13 tehingutRakvere vald, IV kv 2023: 693 €/m², 19 tehingutRakvere vald, I kv 2024: 462 €/m², 9 tehingutRakvere vald, II kv 2024: 521 €/m², 20 tehingutRakvere vald, III kv 2024: 1 045 €/m², 7 tehingutRakvere vald, IV kv 2024: 778 €/m², 17 tehingutRakvere vald, I kv 2025: 963 €/m², 8 tehingutRakvere vald, II kv 2025: 915 €/m², 9 tehingutRakvere vald, III kv 2025: 838 €/m², 14 tehingutRakvere vald, IV kv 2025: 232 €/m², 16 tehingutRakvere vald, I kv 2026: 483 €/m², 14 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202614483
IV kv 202516232
III kv 202514838
II kv 20259915
I kv 20258963
IV kv 202417778
III kv 202471 045
II kv 202420521
I kv 20249462
IV kv 202319693
III kv 202313535
II kv 202310403

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025481 €/m²47 tehingut
Korter 2026 (seni)451 €/m²18 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 6% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44413 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.