ETENRU

Majori, Kloodi küla, Rakvere vald

Ehitusluba olemasElamu 8-korteriline

Majori, Kloodi küla, Rakvere vald, postiindeks 44413. Ehitusluba olemas: elamu 8-korteriline. Hoone: elamu 8-korteriline, ehitatud 1996 · 2 korrust · netopind 332 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1996
Netopind332 m²
Korterid8
Kinnistu7 341 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: elamu 8-korteriline Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba02.04.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamu 8-korterilineehitatud 1996 · 2 korrust · netopind 332 m² · EHR 108006902 ↗
Ehitusaasta1996
Korruseid2
Netopind332 m²
Ehitisealune pind229 m²
Maht1 381 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
8 korterit, 2–3 tuba, 37–47 m², mediaan 38 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 1 381 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
66101:001:1007 7 341 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 002 € (1,09 €/m²)Kloodi küla elamumaa mediaan 1,05 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 14608350 ↗ · Eraomand · registreeritud 23.03.2026
Koordinaadid
59.381853, 26.306959

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Rakvere vald483 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 14 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Rakvere vald, II kv 2023: 403 €/m², 10 tehingutRakvere vald, III kv 2023: 535 €/m², 13 tehingutRakvere vald, IV kv 2023: 693 €/m², 19 tehingutRakvere vald, I kv 2024: 462 €/m², 9 tehingutRakvere vald, II kv 2024: 521 €/m², 20 tehingutRakvere vald, III kv 2024: 1 045 €/m², 7 tehingutRakvere vald, IV kv 2024: 778 €/m², 17 tehingutRakvere vald, I kv 2025: 963 €/m², 8 tehingutRakvere vald, II kv 2025: 915 €/m², 9 tehingutRakvere vald, III kv 2025: 838 €/m², 14 tehingutRakvere vald, IV kv 2025: 232 €/m², 16 tehingutRakvere vald, I kv 2026: 483 €/m², 14 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202614483
IV kv 202516232
III kv 202514838
II kv 20259915
I kv 20258963
IV kv 202417778
III kv 202471 045
II kv 202420521
I kv 20249462
IV kv 202319693
III kv 202313535
II kv 202310403

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025481 €/m²47 tehingut
Korter 2026 (seni)451 €/m²18 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 6% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44413 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.