ETENRU

Piirdeaed, Kalmuse tn 10a, Võru linn

ValmisMuuVõru linnEHR 291675256

Kasutusluba 21.03.2025.

Valmis21.03.2025
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine19.01.2023
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba21.03.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Võru linn 1 098 €/m²

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Võru linn1 048 €/m²+19% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 31 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru linn, II kv 2023: 878 €/m², 40 tehingutVõru linn, III kv 2023: 880 €/m², 45 tehingutVõru linn, IV kv 2023: 873 €/m², 41 tehingutVõru linn, I kv 2024: 915 €/m², 45 tehingutVõru linn, II kv 2024: 859 €/m², 50 tehingutVõru linn, III kv 2024: 877 €/m², 48 tehingutVõru linn, IV kv 2024: 923 €/m², 53 tehingutVõru linn, I kv 2025: 913 €/m², 40 tehingutVõru linn, II kv 2025: 1 000 €/m², 47 tehingutVõru linn, III kv 2025: 905 €/m², 55 tehingutVõru linn, IV kv 2025: 886 €/m², 48 tehingutVõru linn, I kv 2026: 1 048 €/m², 31 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026311 048
IV kv 202548886
III kv 202555905
II kv 2025471 000
I kv 202540913
IV kv 202453923
III kv 202448877
II kv 202450859
I kv 202445915
IV kv 202341873
III kv 202345880
II kv 202340878

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
91901:015:0001 1 199 m² · ElamumaaMaksustamishind 17 409 € (14,52 €/m²)Võru linn elamumaa mediaan 14,61 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1721841 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.10.2001

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.