ETENRU

Rapla jaama jaamatee nr 5, tee, 1 km// Põrsaku küla, 2-89, Tallinn-Lelle-Pärnu 56, 20250 Hertu-Põrsaku-Keava tee// Pae küla, Hertu küla, Kehtna vald

Ehitus käibMuuKehtna valdEHR 221381290

Ehitus algas 16.11.2023, ehitus on kestnud 35 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas16.11.2023
Kasutuslubaprognoos juuni 2024
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1453 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 6 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Kehtna vald 458 €/m²

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.