ETENRU

Kuur, Linnu tee 1, Mahu küla, Viru-Nigula vald

PlaneerimiselAvalik hooneViru-Nigula valdEHR 121455694

Netopind14 m²
Korruseid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine12.05.2026
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind14 m²
Ehitisealune pind52 m²
Korruseid1
Maht58 m³
Kõrgus3,2 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viru-Nigula vald 240 €/m²
NimetusKuur
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 58 m³ · kõrgus 3,2 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viru-Nigula vald250 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 32 tehingut
Näita graafikut
0100200300III 23I 24III 24I 25III 25I 26Viru-Nigula vald, II kv 2023: 219 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2023: 195 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2023: 199 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2024: 187 €/m², 20 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2024: 260 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2024: 179 €/m², 34 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2024: 161 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2025: 224 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2025: 192 €/m², 23 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2025: 185 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2025: 232 €/m², 22 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2026: 250 €/m², 32 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202632250
IV kv 202522232
III kv 202531185
II kv 202523192
I kv 202531224
IV kv 202438161
III kv 202434179
II kv 202429260
I kv 202420187
IV kv 202329199
III kv 202338195
II kv 202331219

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
90202:006:0158 1,17 ha · ElamumaaMaksustamishind 12 185 € (1,04 €/m²)Mahu küla elamumaa mediaan 1,91 €/m², see kinnistu 46% odavamKinnistu 5019631 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.11.2009

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.