ETENRU

Maasikla, Allika/1, Jalgsema küla, Järva vald

Ehitusluba olemasAvalik hooneJärva valdEHR 121454898

Ehitusluba 22.04.2026.

Pind (luba)46 m²
Korruseid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba22.04.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind46 m²
Ehitisealune pind46 m²
Korruseid1
Maht79 m³
Kõrgus3,6 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Järva vald 202 €/m²
NimetusMaasikla
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Järva vald147 €/m²−42% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 12 tehingut
Näita graafikut
0100200300IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Järva vald, III kv 2023: 254 €/m², 16 tehingutJärva vald, IV kv 2023: 102 €/m², 23 tehingutJärva vald, I kv 2024: 120 €/m², 21 tehingutJärva vald, II kv 2024: 253 €/m², 23 tehingutJärva vald, III kv 2024: 173 €/m², 24 tehingutJärva vald, IV kv 2024: 138 €/m², 33 tehingutJärva vald, I kv 2025: 246 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2025: 190 €/m², 22 tehingutJärva vald, III kv 2025: 228 €/m², 20 tehingutJärva vald, IV kv 2025: 172 €/m², 22 tehingutJärva vald, I kv 2026: 256 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2026: 147 €/m², 12 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202612147
I kv 202620256
IV kv 202522172
III kv 202520228
II kv 202522190
I kv 202520246
IV kv 202433138
III kv 202424173
II kv 202423253
I kv 202421120
IV kv 202323102
III kv 202316254

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.