ETENRU

Abihoone, Tibari, Matapera küla, Viljandi vald

ValmisAvalik hooneViljandi valdEHR 121407638

Ehitusluba 04.09.2024. Kasutusluba 24.09.2024.

Netopind47 m²
Korruseid1
Valmis24.09.2024
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba04.09.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba24.09.2024

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind47 m²
Ehitisealune pind59 m²
Korruseid1
Maht237 m³
Kõrgus4,0 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viljandi vald 584 €/m²
NimetusAbihoone
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv, puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-vesi soojuspump
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv, puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: õhk-vesi soojuspump · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 237 m³ · kõrgus 4,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
89901:001:2769 7,74 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 36 585 € (0,47 €/m²)Matapera küla maatulundusmaa mediaan 0,45 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 2898239 ↗ · Eraomand · registreeritud 26.09.2023

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.