ETENRU

Suvila, Arumäe AÜ 5, Arumäe küla, Narva-Jõesuu linn

Ehitusluba olemasEramu ja ridaelamuNarva-Jõesuu linnEHR 121379232

Ehitusluba 20.05.2022.

Netopind42 m²
Korruseid1
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba20.05.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind42 m²
Ehitisealune pind52 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht216 m³
Kõrgus4,9 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Narva-Jõesuu linn 1 123 €/m²
Nimetussuvila
OtstarveSuvila, aiamaja
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 42 m²Kandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 216 m³ · kõrgus 4,9 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Narva-Jõesuu linn1 124 €/m²+25% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Narva-Jõesuu linn, II kv 2023: 902 €/m², 22 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2023: 866 €/m², 19 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2023: 606 €/m², 10 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2024: 747 €/m², 14 tehingutNarva-Jõesuu linn, II kv 2024: 806 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2024: 962 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2024: 1 042 €/m², 16 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2025: 779 €/m², 12 tehingutNarva-Jõesuu linn, II kv 2025: 186 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2025: 772 €/m², 22 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2025: 645 €/m², 18 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2026: 1 124 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026111 124
IV kv 202518645
III kv 202522772
II kv 202520186
I kv 202512779
IV kv 2024161 042
III kv 202420962
II kv 202420806
I kv 202414747
IV kv 202310606
III kv 202319866
II kv 202322902

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85101:001:0699 950 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 422 € (6,76 €/m²)Arumäe küla elamumaa mediaan 6,72 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 4476550 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.12.2015

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.