ETENRU

Suvila, Tedre tee 23, Kauksi küla, Alutaguse vald

ValmisEramu ja ridaelamuAlutaguse valdEHR 121374579

Ehitusluba 29.03.2022. Kasutusluba 16.02.2023.

Netopind46 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis16.02.2023
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus28.02.2022
Ehitusluba29.03.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba16.02.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind46 m²
Ehitisealune pind66 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht172 m³
Kõrgus4,3 m
Ehitusaasta2023
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Alutaguse vald 217 €/m²
NimetusSuvila
OtstarveSuvila, aiamaja
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmuu
Küteelektriotseküte, soojuspump
1 korter, 2 tuba, 46 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: muuKüte: elektriotseküte, soojuspump · maht 172 m³ · kõrgus 4,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:004:0496 1 935 m² · ElamumaaMaksustamishind 20 376 € (10,53 €/m²)Kauksi küla elamumaa mediaan 10,3 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 3942308 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.11.2005

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.