ETENRU

Nibonsi vkt 6 suvemaja, Nibonsi vkt 6, Elbiku küla / Ölbäck, Lääne-Nigula vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuLääne-Nigula valdEHR 121368320

Ehitus algas 11.03.2022, ehitus on kestnud 55 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind154 m²
Korruseid2
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus22.11.2021
Ehitusluba25.11.2021
Ehitus algas11.03.2022
Kasutuslubaprognoos mai 2023
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1325 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind154 m²
Ehitisealune pind149 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht670 m³
Kõrgus6,5 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Lääne-Nigula vald 489 €/m²
NimetusNibonsi vkt 6 suvemaja
OtstarveSuvila, aiamaja
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplekk, katusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 151 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plekk, katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 670 m³ · kõrgus 6,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Lääne-Nigula vald489 €/m²+112% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääne-Nigula vald, II kv 2023: 231 €/m², 23 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2023: 271 €/m², 26 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2023: 437 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2024: 304 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2024: 379 €/m², 29 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2024: 297 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2024: 213 €/m², 25 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2025: 396 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2025: 441 €/m², 18 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2025: 510 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2025: 318 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2026: 489 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611489
IV kv 202513318
III kv 202520510
II kv 202518441
I kv 202513396
IV kv 202425213
III kv 202421297
II kv 202429379
I kv 202420304
IV kv 202321437
III kv 202326271
II kv 202323231

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
52001:001:0832 8 530 m² · ElamumaaMaksustamishind 19 534 € (2,29 €/m²)Elbiku küla / Ölbäck elamumaa mediaan 2,77 €/m², see kinnistu 17% odavamKinnistu 19130750 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.11.2008

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.