ETENRU

Üksikelamu, Paisumaa, Teenuse küla, Märjamaa vald

Ehitusluba olemasEramu ja ridaelamuMärjamaa valdEHR 121359472

Ehitusluba 29.09.2025.

Netopind137 m²
Korruseid1
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus19.08.2025
Ehitusluba29.09.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind137 m²
Ehitisealune pind146 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht585 m³
Kõrgus7,0 m
Ehitusaasta1932
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Märjamaa vald 397 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, monoliitne raudbetoon, puit
Välisseinpalk, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 137 m²Kandekonstruktsioon: looduslik kivi, monoliitne raudbetoon, puit · välissein: palk, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 585 m³ · kõrgus 7,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50401:001:1008 2,75 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 7 866 € (0,29 €/m²)Teenuse küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 68% kallimKinnistu 19564650 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.10.2016
Katastriüksus
50401:001:1009 14,97 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 53 404 € (0,36 €/m²)Teenuse küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 110% kallimKinnistu 5759350 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.10.2016

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 4 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.