ETENRU

Elamu, Kesk tn 18, Puka alevik, Otepää vald

ValmisEramu ja ridaelamuOtepää valdEHR 111006898

Ehitusluba 14.03.2022. Kasutusluba 09.05.2022.

Netopind162 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis09.05.2022
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba14.03.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba09.05.2022

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind162 m²
Ehitisealune pind141 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht568 m³
Kõrgus8,4 m
Ehitusaasta1939
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Otepää vald 1 792 €/m²
NimetusElamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 26 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 568 m³ · kõrgus 8,4 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
55701:001:1271 2 079 m² · ElamumaaMaksustamishind 3 597 € (1,73 €/m²)Puka alevik elamumaa mediaan 0,84 €/m², see kinnistu 106% kallimKinnistu 319140 ↗ · Eraomand · registreeritud 04.12.2023

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.