ETENRU

Elamu, Karpsepa, Suure-Veerksu küla, Räpina vald

PlaneerimiselEramu ja ridaelamuRäpina valdEHR 110026069

Netopind80 m²
Korruseid1
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine23.09.2022
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind80 m²
Ehitisealune pind92 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht240 m³
Ehitusaasta1930
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Räpina vald 402 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 korter, 4 tuba, 80 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 240 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Räpina vald85 €/m²−78% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Räpina vald, III kv 2023: 387 €/m², 17 tehingutRäpina vald, IV kv 2023: 258 €/m², 11 tehingutRäpina vald, I kv 2024: 316 €/m², 12 tehingutRäpina vald, II kv 2024: 193 €/m², 8 tehingutRäpina vald, III kv 2024: 193 €/m², 9 tehingutRäpina vald, IV kv 2024: 265 €/m², 10 tehingutRäpina vald, I kv 2025: 279 €/m², 10 tehingutRäpina vald, II kv 2025: 373 €/m², 16 tehingutRäpina vald, III kv 2025: 318 €/m², 14 tehingutRäpina vald, IV kv 2025: 392 €/m², 13 tehingutRäpina vald, I kv 2026: 446 €/m², 8 tehingutRäpina vald, II kv 2026: 85 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026985
I kv 20268446
IV kv 202513392
III kv 202514318
II kv 202516373
I kv 202510279
IV kv 202410265
III kv 20249193
II kv 20248193
I kv 202412316
IV kv 202311258
III kv 202317387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
70703:003:0101 32,61 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 89 507 € (0,27 €/m²)Suure-Veerksu küla maatulundusmaa mediaan 0,22 €/m², see kinnistu 25% kallimKinnistu 50138 ↗ · Eraomand · registreeritud 04.11.1994

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.