ETENRU

Saun - toidutuba, Nurme tn 9, Maidla küla, Lüganuse vald

ValmisÄri- ja büroohooneLüganuse valdEHR 102027332

Ehitusluba 08.09.2022. Kasutusluba 01.03.2024.

Netopind87 m²
Korruseid2
Valmis01.03.2024
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba08.09.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba01.03.2024

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind87 m²
Ehitisealune pind80 m²
Korruseid2
Maht371 m³
Kõrgus6,6 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Lüganuse vald 71 €/m²
Nimetussaun - toidutuba
OtstarveMuu toitlustushoone
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 371 m³ · kõrgus 6,6 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Lüganuse vald77 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
050100150III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lüganuse vald, II kv 2023: 71 €/m², 72 tehingutLüganuse vald, III kv 2023: 103 €/m², 49 tehingutLüganuse vald, IV kv 2023: 93 €/m², 66 tehingutLüganuse vald, I kv 2024: 117 €/m², 48 tehingutLüganuse vald, II kv 2024: 47 €/m², 98 tehingutLüganuse vald, III kv 2024: 62 €/m², 57 tehingutLüganuse vald, IV kv 2024: 65 €/m², 52 tehingutLüganuse vald, I kv 2025: 88 €/m², 39 tehingutLüganuse vald, II kv 2025: 52 €/m², 38 tehingutLüganuse vald, III kv 2025: 80 €/m², 40 tehingutLüganuse vald, IV kv 2025: 61 €/m², 55 tehingutLüganuse vald, I kv 2026: 77 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20264277
IV kv 20255561
III kv 20254080
II kv 20253852
I kv 20253988
IV kv 20245265
III kv 20245762
II kv 20249847
I kv 202448117
IV kv 20236693
III kv 202349103
II kv 20237271

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
44901:002:0811 3 306 m² · Elamumaa 95%, Ärimaa 5%Maksustamishind 9 852 € (2,98 €/m²)Maidla küla elamumaa mediaan 1,76 €/m², see kinnistu 69% kallimKinnistu 287708 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.07.1998

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.