ETENRU

W. Reimani tn 32, Kolga-Jaani alevik, Viljandi vald

Ehitus käibAbihoone

W. Reimani tn 32, Kolga-Jaani alevik, Viljandi vald, postiindeks 70301. Ehitus käib: abihoone. Hoone: abihoone, 1 korrus · netopind 117 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind117 m²
Korruseid1
Kinnistu6 990 m²

Ehitus: Abihoone Ehitus käib

Taotlus20.04.2026
Ehitusluba20.05.2026
Ehitus algas30.06.2026
Kasutuslubaprognoos aug 2027
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Praegu: karkass ja kandekonstruktsioonid · järgmisena: katus (nov 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 253 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 5 dokumenti

Hoone ehitisregister

Abihoone1 korrus · netopind 117 m² · EHR 121449697 ↗
Korruseid1
Netopind117 m²
Ehitisealune pind122 m²
Maht578 m³
Kandekonstruktsioonmetall
Välisseinmitmekihiline teraspaneel
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall · välissein: mitmekihiline teraspaneel · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 578 m³ · kõrgus 5,3 m
Elamuehitatud 1973 · 2 korrust · netopind 108 m² · EHR 112027084 ↗
Ehitusaasta1973
Korruseid2
Netopind108 m²
Ehitisealune pind89 m²
Maht373 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 95 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 373 m³
Kõrvalhoone1 korrus · netopind 71 m² · EHR 112027086 ↗
Korruseid1
Netopind71 m²
Ehitisealune pind81 m²
Maht198 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 198 m³
Lautehitatud 1993 · 1 korrus · netopind 60 m² · EHR 112027087 ↗
Ehitusaasta1993
Korruseid1
Netopind60 m²
Ehitisealune pind72 m²
Maht165 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 165 m³
Garaažehitatud 1993 · 1 korrus · netopind 25 m² · EHR 112027085 ↗
Ehitusaasta1993
Korruseid1
Netopind25 m²
Ehitisealune pind29 m²
Maht62 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 62 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
32801:004:0129 6 990 m² · ElamumaaMaksustamishind 18 034 € (2,58 €/m²)Kolga-Jaani alevik elamumaa mediaan 4,64 €/m², see kinnistu 44% odavamKinnistu 3644739 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.03.2008
Koordinaadid
58.527215, 25.953282

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025459 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)584 €/m²35 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 27% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 70301 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.