ETENRU

Võidu tn 63, Kallaste linn, Peipsiääre vald

Elamu

Võidu tn 63, Kallaste linn, Peipsiääre vald, postiindeks 60104. Hoone: elamu, ehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 197 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1900
Netopind197 m²
Korterid1
Kinnistu513 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 197 m² · EHR 104038580 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid2
Netopind197 m²
Ehitisealune pind160 m²
Maht800 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, muu, puit, tellis, väikeplokk
Välisseinlooduslik kivi, puit, tellis, väikeplokk, muu
Välisviimistluslooduslik kivi, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit, muu
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 93 m² · 1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi, muu, puit, tellis, väikeplokk · välissein: looduslik kivi, puit, tellis, väikeplokk, muu · välisviimistlus: looduslik kivi, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit, muu · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 800 m³ · kõrgus 7,5 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27901:002:0203 513 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 997 € (9,74 €/m²)Kallaste linn elamumaa mediaan 4,87 €/m², see kinnistu 100% kallimKinnistu 2558404 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.05.2002
Koordinaadid
58.660542, 27.164258

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Peipsiääre vald587 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
0200400600800III 23I 24III 24I 25III 25I 26Peipsiääre vald, II kv 2023: 491 €/m², 13 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2023: 332 €/m², 8 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2023: 275 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2024: 472 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2024: 422 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2024: 664 €/m², 7 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2024: 269 €/m², 9 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2025: 457 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2025: 708 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2025: 406 €/m², 10 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2025: 456 €/m², 11 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2026: 587 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267587
IV kv 202511456
III kv 202510406
II kv 20256708
I kv 20256457
IV kv 20249269
III kv 20247664
II kv 20245422
I kv 20246472
IV kv 20235275
III kv 20238332
II kv 202313491

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025454 €/m²33 tehingut
Korter 2026 (seni)587 €/m²7 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 29% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 60104 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.