ETENRU

Veeoru, Võrnu küla, Alutaguse vald

Elamu

Veeoru, Võrnu küla, Alutaguse vald, postiindeks 41323. Hoone: elamu, ehitatud 1953 · 1 korrus · netopind 51 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1953
Netopind51 m²
Korterid1
Kinnistu3 222 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1953 · 1 korrus · netopind 51 m² · EHR 102015295 ↗
Ehitusaasta1953
Korruseid1
Netopind51 m²
Ehitisealune pind63 m²
Maht158 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 51 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 158 m³
Laut-kuur1 korrus · netopind 46 m² · EHR 102015296 ↗
Korruseid1
Netopind46 m²
Ehitisealune pind51 m²
Maht111 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 111 m³
Kuur1 korrus · netopind 17 m² · EHR 102015299 ↗
Korruseid1
Netopind17 m²
Ehitisealune pind18 m²
Maht33 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjalKüte: puudub · maht 33 m³
Saun1 korrus · netopind 15 m² · EHR 102015298 ↗
Korruseid1
Netopind15 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht37 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 37 m³
Kelder1 korrus · netopind 11 m² · EHR 102015297 ↗
Korruseid1
Netopind11 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht24 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 24 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
49801:001:0027 3 222 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 283 € (1,95 €/m²)Võrnu küla elamumaa mediaan 1,22 €/m², see kinnistu 60% kallimKinnistu 742008 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.09.1999
Koordinaadid
59.30437, 27.220379

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41323 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.