ETENRU

Väike-Saare, Saarepõllu küla, Kehtna vald

Elamu

Väike-Saare, Saarepõllu küla, Kehtna vald, postiindeks 79014. Hoone: elamu, ehitatud 1910 · 1 korrus · netopind 131 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1910
Netopind131 m²
Korterid1
Kinnistu1,61 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1910 · 1 korrus · netopind 131 m² · EHR 120815104 ↗
Ehitusaasta1910
Korruseid1
Netopind131 m²
Ehitisealune pind148 m²
Maht823 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit
Välisseinpalk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 korter, 4 tuba, 131 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit · välissein: palk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 823 m³ · kõrgus 7,6 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
29203:002:1300 1,61 ha · ElamumaaMaksustamishind 4 826 € (0,30 €/m²)Saarepõllu küla elamumaa mediaan 0,41 €/m², see kinnistu 27% odavamKinnistu 10274750 ↗ · Eraomand · registreeritud 10.08.1999
Koordinaadid
58.771064, 24.950977

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²61 tehingut
Korter 2026 (seni)458 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.