ETENRU

Uus tn 3, Lehtse alevik, Tapa vald

Elamu 8 korteriga

Uus tn 3, Lehtse alevik, Tapa vald, postiindeks 73601. Hoone: elamu 8 korteriga, ehitatud 1972 · 2 korrust · netopind 328 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1972
Netopind328 m²
Korterid8
Kinnistu7 032 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamu 8 korterigaehitatud 1972 · 2 korrust · netopind 328 m² · EHR 107016603 ↗
Ehitusaasta1972
Korruseid2
Netopind328 m²
Ehitisealune pind234 m²
Maht1 950 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis
Välisviimistluspuudub
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, soojuspump
8 korterit, 2 tuba, 38–44 m², mediaan 44 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis · välisviimistlus: puudub · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, soojuspump · maht 1 950 m³
Kuur1 korrus · netopind 116 m² · EHR 121323554 ↗
Korruseid1
Netopind116 m²
Ehitisealune pind123 m²
Maht270 m³
Kandekonstruktsioonpuit, tellis
Välisseinlaudis, tellis
Välisviimistluspuit (vooder), muu
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmuu, madalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, tellis · välissein: laudis, tellis · välisviimistlus: puit (vooder), muu · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: muu, madalvundamentKüte: puudub · maht 270 m³ · kõrgus 4,2 m
Kuur1 korrus · netopind 54 m² · EHR 121323563 ↗
Korruseid1
Netopind54 m²
Ehitisealune pind58 m²
Maht144 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: muuKüte: puudub · maht 144 m³
Kuur1 korrus · netopind 37 m² · EHR 121323557 ↗
Korruseid1
Netopind37 m²
Ehitisealune pind39 m²
Maht98 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: muuKüte: puudub · maht 98 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
40002:003:0470 7 032 m² · ElamumaaMaksustamishind 7 173 € (1,02 €/m²)Lehtse alevik elamumaa mediaan 2,31 €/m², see kinnistu 56% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Koordinaadid
59.257074, 25.827613

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 73601 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.