ETENRU

Uuetoa, Mäense küla, Lääneranna vald

Ehitusluba olemasElamu

Uuetoa, Mäense küla, Lääneranna vald, postiindeks 90113. Ehitusluba olemas: pej. Hoone: elamu, ehitatud 1921 · 1 korrus · netopind 195 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1921
Netopind195 m²
Korterid1
Kinnistu7 925 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: PEJ Ehitusluba olemas

Taotlus08.04.2023
Ehitusluba04.05.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1921 · 1 korrus · netopind 195 m² · EHR 105016925 ↗
Ehitusaasta1921
Korruseid1
Netopind195 m²
Ehitisealune pind235 m²
Maht611 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 98 m²Kandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 611 m³
Aitehitatud 1932 · 1 korrus · netopind 30 m² · EHR 105016926 ↗
Ehitusaasta1932
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht78 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 78 m³
Kiviaitehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 7 m² · EHR 105016927 ↗
Ehitusaasta1920
Korruseid1
Netopind7 m²
Ehitisealune pind17 m²
Maht37 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 37 m³
Kelderehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 4 m² · EHR 105016928 ↗
Ehitusaasta1920
Korruseid1
Netopind4 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht24 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 24 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
19501:002:0664 7 925 m² · ElamumaaMaksustamishind 14 027 € (1,77 €/m²)Mäense küla elamumaa mediaan 1,09 €/m², see kinnistu 62% kallimKinnistu 2295632 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.09.2011
Koordinaadid
58.661045, 23.629104

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lääneranna vald199 €/m²+3% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 13 tehingut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääneranna vald, II kv 2023: 193 €/m², 12 tehingutLääneranna vald, III kv 2023: 180 €/m², 18 tehingutLääneranna vald, IV kv 2023: 138 €/m², 13 tehingutLääneranna vald, I kv 2024: 283 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, II kv 2024: 258 €/m², 7 tehingutLääneranna vald, III kv 2024: 179 €/m², 17 tehingutLääneranna vald, IV kv 2024: 208 €/m², 15 tehingutLääneranna vald, I kv 2025: 336 €/m², 7 tehingutLääneranna vald, II kv 2025: 292 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, III kv 2025: 152 €/m², 23 tehingutLääneranna vald, IV kv 2025: 75 €/m², 10 tehingutLääneranna vald, I kv 2026: 199 €/m², 13 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202613199
IV kv 20251075
III kv 202523152
II kv 202510292
I kv 20257336
IV kv 202415208
III kv 202417179
II kv 20247258
I kv 202410283
IV kv 202313138
III kv 202318180
II kv 202312193

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025193 €/m²50 tehingut
Korter 2026 (seni)237 €/m²15 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 23% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 90113 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.