ETENRU

Tootsi, Kirmsi küla, Räpina vald

Elumaja

Tootsi, Kirmsi küla, Räpina vald, postiindeks 64207. Hoone: elumaja, ehitatud 1966 · 1 korrus · netopind 78 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1966
Netopind78 m²
Korterid1
Kinnistu2,38 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elumajaehitatud 1966 · 1 korrus · netopind 78 m² · EHR 121446338 ↗
Ehitusaasta1966
Korruseid1
Netopind78 m²
Ehitisealune pind82 m²
Maht344 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
Ventilatsioonpuudub
1 korter, 4 tuba, 78 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: puudub · maht 344 m³ · kõrgus 6,9 m
Aitehitatud 1970 · 1 korrus · alune pind 59 m² · EHR 121446339 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid1
Ehitisealune pind59 m²
Maht212 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinpalk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk), väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), puit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Saunehitatud 1970 · alune pind 39 m² · EHR 121446340 ↗
Ehitusaasta1970
Ehitisealune pind39 m²
Maht166 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
70801:001:1275 2,38 ha · ElamumaaMaksustamishind 10 960 € (0,46 €/m²)Kirmsi küla elamumaa mediaan 0,95 €/m², see kinnistu 52% odavamKinnistu 21637950 ↗ · Eraomand · registreeritud 12.07.2024
Katastriüksus
87901:003:0108 12,72 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 29 621 € (0,23 €/m²)Kirmsi küla maatulundusmaa mediaan 0,26 €/m², see kinnistu 10% odavamKinnistu 1860838 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.05.2004
Koordinaadid
58.043363, 27.393768

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Räpina vald85 €/m²−78% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Räpina vald, III kv 2023: 387 €/m², 17 tehingutRäpina vald, IV kv 2023: 258 €/m², 11 tehingutRäpina vald, I kv 2024: 316 €/m², 12 tehingutRäpina vald, II kv 2024: 193 €/m², 8 tehingutRäpina vald, III kv 2024: 193 €/m², 9 tehingutRäpina vald, IV kv 2024: 265 €/m², 10 tehingutRäpina vald, I kv 2025: 279 €/m², 10 tehingutRäpina vald, II kv 2025: 373 €/m², 16 tehingutRäpina vald, III kv 2025: 318 €/m², 14 tehingutRäpina vald, IV kv 2025: 392 €/m², 13 tehingutRäpina vald, I kv 2026: 446 €/m², 8 tehingutRäpina vald, II kv 2026: 85 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026985
I kv 20268446
IV kv 202513392
III kv 202514318
II kv 202516373
I kv 202510279
IV kv 202410265
III kv 20249193
II kv 20248193
I kv 202412316
IV kv 202311258
III kv 202317387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025343 €/m²53 tehingut
Korter 2026 (seni)402 €/m²17 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 64207 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.