ETENRU

Tooma, Põima küla, Kadrina vald

Elamu

Tooma, Põima küla, Kadrina vald, postiindeks 45228. Hoone: elamu, ehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 127 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1920
Netopind127 m²
Korterid1
Kinnistu24,69 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 127 m² · EHR 108001566 ↗
Ehitusaasta1920
Korruseid1
Netopind127 m²
Ehitisealune pind150 m²
Maht413 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 127 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 413 m³
Laut1 korrus · netopind 91 m² · EHR 108001568 ↗
Korruseid1
Netopind91 m²
Ehitisealune pind93 m²
Maht235 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 235 m³
Ait1 korrus · netopind 36 m² · EHR 108001567 ↗
Korruseid1
Netopind36 m²
Ehitisealune pind38 m²
Maht90 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 90 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27302:003:0991 24,69 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 97 065 € (0,39 €/m²)Põima küla maatulundusmaa mediaan 0,33 €/m², see kinnistu 19% kallimKinnistu 1348631 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.01.2000
Koordinaadid
59.326607, 26.010095

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kadrina vald644 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kadrina vald, II kv 2023: 567 €/m², 15 tehingutKadrina vald, III kv 2023: 591 €/m², 8 tehingutKadrina vald, IV kv 2023: 743 €/m², 10 tehingutKadrina vald, I kv 2024: 706 €/m², 10 tehingutKadrina vald, II kv 2024: 644 €/m², 10 tehingutKadrina vald, III kv 2024: 569 €/m², 13 tehingutKadrina vald, IV kv 2024: 476 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2025: 615 €/m², 6 tehingutKadrina vald, II kv 2025: 831 €/m², 8 tehingutKadrina vald, III kv 2025: 614 €/m², 12 tehingutKadrina vald, IV kv 2025: 566 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2026: 644 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20265644
IV kv 202511566
III kv 202512614
II kv 20258831
I kv 20256615
IV kv 202411476
III kv 202413569
II kv 202410644
I kv 202410706
IV kv 202310743
III kv 20238591
II kv 202315567

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025619 €/m²37 tehingut
Korter 2026 (seni)644 €/m²5 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45228 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.