ETENRU

Tohvri, Tarva küla, Põhja-Pärnumaa vald

Ehitusluba olemasElamu-rehealune

Tohvri, Tarva küla, Põhja-Pärnumaa vald, postiindeks 87238. Ehitusluba olemas: komplektalajaam. Hoone: elamu-rehealune, ehitatud 1896 · 1 korrus · netopind 241 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1896
Netopind241 m²
Korterid1
Kinnistu6 453 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Komplektalajaam Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba18.02.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Elamu-rehealuneehitatud 1896 · 1 korrus · netopind 241 m² · EHR 103002659 ↗
Ehitusaasta1896
Korruseid1
Netopind241 m²
Ehitisealune pind283 m²
Maht738 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 114 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 738 m³
Ait-kuurehitatud 1896 · 1 korrus · netopind 36 m² · EHR 103002661 ↗
Ehitusaasta1896
Korruseid1
Netopind36 m²
Ehitisealune pind38 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 59 m³
Saun-töötuba1 korrus · netopind 32 m² · EHR 103002660 ↗
Korruseid1
Netopind32 m²
Ehitisealune pind74 m²
Maht131 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 131 m³
Kelder1 korrus · netopind 10 m² · EHR 103002662 ↗
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind16 m²
Maht29 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 29 m³
Komplektalajaam1 korrus · netopind 3 m² · EHR 121436774 ↗
Korruseid1
Netopind3 m²
Ehitisealune pind3 m²
Maht7 m³
Kandekonstruktsioonmetall
Välisseinplekk
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentpuudub
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall · välissein: plekk · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: puudubKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 7 m³ · kõrgus 2,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
18801:001:0535 6 453 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 002 € (1,24 €/m²)Põhja-Pärnumaa vald elamumaa mediaan 1,42 €/m², see kinnistu 13% odavamKinnistu 35406 ↗ · Eraomand · registreeritud 09.05.2017
Katastriüksus
18803:001:0213 17,71 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 23 406 € (0,13 €/m²)Tarva küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 27% odavamKinnistu 7164550 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.1995
Katastriüksus
18803:001:0214 8,53 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 12 446 € (0,15 €/m²)Tarva küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 19% odavamKinnistu 7716650 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.1995
Katastriüksus
18803:001:0215 9,90 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 42 034 € (0,42 €/m²)Tarva küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 136% kallimKinnistu 7358050 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.1995
Katastriüksus
18803:001:0216 4,32 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 5 595 € (0,13 €/m²)Tarva küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 28% odavamKinnistu 7164550 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.1995
Katastriüksus
63801:001:1067 4,31 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 20 404 € (0,47 €/m²)Tarva küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 163% kallimKinnistu 7299250 ↗ · Eraomand · registreeritud 01.07.2022
Koordinaadid
58.579507, 24.508823

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²94 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²28 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 87238 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.