ETENRU

Tamme kool, Väike-Rakke küla, Elva vald

ValmisHoone

Tamme kool, Väike-Rakke küla, Elva vald, postiindeks 61119. Hoone: hoone, ehitatud 1938 · 2 korrust · netopind 417 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1938
Netopind417 m²
Korterid3
Kinnistu6 527 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: hoone Valmis

Taotlus—
Ehitusluba06.10.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba09.11.2022

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

Hooneehitatud 1938 · 2 korrust · netopind 417 m² · EHR 120820367 ↗
Ehitusaasta1938
Korruseid2
Netopind417 m²
Ehitisealune pind343 m²
Maht2 386 m³
Kandekonstruktsioontellis, puit
Välisseintellis, palk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, soojuspump
3 korterit, 2–3 tuba, 44–96 m², mediaan 52 m² · 2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: tellis, puit · välissein: tellis, palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, soojuspump · maht 2 386 m³ · kõrgus 9,3 m
Ait1 korrus · netopind 74 m² · EHR 120818218 ↗
Korruseid1
Netopind74 m²
Ehitisealune pind109 m²
Maht518 m³
Kandekonstruktsioonpuit, muu
Välisseinmuu
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, muu · välissein: muu · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 518 m³ · kõrgus 6,4 m
Kuur1 korrus · netopind 73 m² · EHR 120818261 ↗
Korruseid1
Netopind73 m²
Ehitisealune pind75 m²
Maht358 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentpuudub
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: puudubKüte: puudub · maht 358 m³ · kõrgus 6,7 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
66601:002:0074 6 527 m² · Ühiskondlike ehitiste maaMaksustamishind 4 765 € (0,73 €/m²)Kinnistu 3442304 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 27.01.2005
Koordinaadid
58.334475, 26.185666

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Elva vald1 033 €/m²+66% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 26 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Elva vald, II kv 2023: 623 €/m², 30 tehingutElva vald, III kv 2023: 985 €/m², 35 tehingutElva vald, IV kv 2023: 817 €/m², 37 tehingutElva vald, I kv 2024: 792 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2024: 919 €/m², 40 tehingutElva vald, III kv 2024: 760 €/m², 32 tehingutElva vald, IV kv 2024: 1 031 €/m², 27 tehingutElva vald, I kv 2025: 737 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2025: 1 228 €/m², 38 tehingutElva vald, III kv 2025: 607 €/m², 24 tehingutElva vald, IV kv 2025: 627 €/m², 26 tehingutElva vald, I kv 2026: 1 033 €/m², 26 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026261 033
IV kv 202526627
III kv 202524607
II kv 2025381 228
I kv 202522737
IV kv 2024271 031
III kv 202432760
II kv 202440919
I kv 202422792
IV kv 202337817
III kv 202335985
II kv 202330623

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025754 €/m²110 tehingut
Korter 2026 (seni)1 098 €/m²34 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 46% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 61119 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.