ETENRU

Tähe põik 2, Kohtla-Nõmme alev, Jõhvi vald

ValmisElamu

Tähe põik 2, Kohtla-Nõmme alev, Jõhvi vald, postiindeks 30503. Hoone: elamu, ehitatud 1944 · 2 korrust · netopind 110 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1944
Netopind110 m²
Korterid1
Kinnistu2 378 m²

Ehitus: kuur Valmis

Taotlus—
Ehitusluba20.07.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba21.07.2026

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1944 · 2 korrust · netopind 110 m² · EHR 102012080 ↗
Ehitusaasta1944
Korruseid2
Netopind110 m²
Ehitisealune pind88 m²
Maht428 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik, palk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 korter, 4 tuba, 110 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik, palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: õhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 428 m³ · kõrgus 6,7 m
Kuur1 korrus · netopind 68 m² · EHR 102012081 ↗
Korruseid1
Netopind68 m²
Ehitisealune pind81 m²
Maht321 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistluspuit (vooder), väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonpuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · välisviimistlus: puit (vooder), väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: puudub · maht 321 m³ · kõrgus 5,3 m
Kuur1 korrus · netopind 10 m² · EHR 102012082 ↗
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind11 m²
Maht24 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 24 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
32301:003:0220 2 378 m² · ElamumaaMaksustamishind 7 039 € (2,96 €/m²)Kohtla-Nõmme alev elamumaa mediaan 4,29 €/m², see kinnistu 31% odavamKinnistu 32907 ↗ · Eraomand · registreeritud 01.12.1997
Koordinaadid
59.353712, 27.200611

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Jõhvi vald434 €/m²−7% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 59 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Jõhvi vald, II kv 2023: 468 €/m², 74 tehingutJõhvi vald, III kv 2023: 463 €/m², 89 tehingutJõhvi vald, IV kv 2023: 398 €/m², 74 tehingutJõhvi vald, I kv 2024: 522 €/m², 48 tehingutJõhvi vald, II kv 2024: 510 €/m², 54 tehingutJõhvi vald, III kv 2024: 444 €/m², 65 tehingutJõhvi vald, IV kv 2024: 536 €/m², 50 tehingutJõhvi vald, I kv 2025: 403 €/m², 59 tehingutJõhvi vald, II kv 2025: 453 €/m², 45 tehingutJõhvi vald, III kv 2025: 478 €/m², 80 tehingutJõhvi vald, IV kv 2025: 519 €/m², 58 tehingutJõhvi vald, I kv 2026: 434 €/m², 59 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202659434
IV kv 202558519
III kv 202580478
II kv 202545453
I kv 202559403
IV kv 202450536
III kv 202465444
II kv 202454510
I kv 202448522
IV kv 202374398
III kv 202389463
II kv 202374468

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025476 €/m²242 tehingut
Korter 2026 (seni)435 €/m²80 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 9% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 30503 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.