ETENRU

Suuresere-Hinni, Jõepera küla, Antsla vald

Laut

Suuresere-Hinni, Jõepera küla, Antsla vald, postiindeks 66425. Hoone: laut, ehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 99 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1930
Netopind99 m²
Korruseid1
Kinnistu8 812 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Lautehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 99 m² · EHR 113001220 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind99 m²
Ehitisealune pind107 m²
Maht268 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 268 m³
Küünehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 78 m² · EHR 113001219 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind78 m²
Ehitisealune pind82 m²
Maht245 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 245 m³
Elamuehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 73 m² · EHR 113001215 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind73 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht231 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 73 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 231 m³
Aitehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 44 m² · EHR 113001216 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind44 m²
Ehitisealune pind50 m²
Maht100 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 100 m³
Kelderehitatud 1978 · 1 korrus · netopind 32 m² · EHR 113001218 ↗
Ehitusaasta1978
Korruseid1
Netopind32 m²
Ehitisealune pind44 m²
Maht96 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 96 m³
Kuurehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 28 m² · EHR 113001217 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind29 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniitKüte: puudub · maht 59 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14303:001:0012 8 812 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 644 € (0,30 €/m²)Antsla vald elamumaa mediaan 2,17 €/m², see kinnistu 86% odavamKinnistu 128341 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.04.2002
Katastriüksus
14303:001:0013 2 257 m² · MaatulundusmaaMaksustamishind 786 € (0,35 €/m²)Jõepera küla maatulundusmaa mediaan 0,15 €/m², see kinnistu 132% kallimKinnistu 128341 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.04.2002
Koordinaadid
57.759841, 26.556745

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²46 tehingut
Korter 2026 (seni)156 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 114% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.