ETENRU

Puhasti, Valgjärve küla, Kanepi vald

Ehitus käibReoveepuhasti hoone

Puhasti, Valgjärve küla, Kanepi vald, postiindeks 63419. Ehitus käib: reoveepuhasti torustikud. Hoone: reoveepuhasti hoone, 1 korrus · netopind 19 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind19 m²
Korruseid1
Kinnistu3 393 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Reoveepuhasti torustikud Ehitus käib

Taotlus14.02.2022
Ehitusluba11.04.2022
Ehitus algas11.04.2022
Kasutuslubaprognoos okt 2022
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Alus ja trassid
Kate ja äärekivid
Märgistus, valgustus ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja tavapärasest ehitusajast, kogukestus umbes 6 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Reoveepuhasti hoone1 korrus · netopind 19 m² · EHR 121374905 ↗
Korruseid1
Netopind19 m²
Ehitisealune pind28 m²
Maht80 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteelektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: elektriotseküte · maht 80 m³ · kõrgus 3,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28401:001:0122 3 393 m² · Jäätmehoidla maaMaksustamishind 136 € (0,04 €/m²)Kinnistu 13317950 ↗ · Eraomand · registreeritud 04.10.2018
Koordinaadid
58.08596, 26.655553

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63419 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.