ETENRU

Palupera tee 4, Otepää linn, Otepää vald

ValmisÜksikelamu

Palupera tee 4, Otepää linn, Otepää vald, postiindeks 67405. Hoone: üksikelamu, ehitatud 2022 · 2 korrust · netopind 99 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2022
Netopind99 m²
Korterid1
Kinnistu1 320 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Üksikelamu Valmis

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba22.12.2022

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Üksikelamuehitatud 2022 · 2 korrust · netopind 99 m² · EHR 120243099 ↗
Ehitusaasta2022
Korruseid2
Netopind99 m²
Ehitisealune pind108 m²
Maht476 m³
Kandekonstruktsioonpuit, monoliitne raudbetoon
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 korter, 3 tuba, 98 m²Kandekonstruktsioon: puit, monoliitne raudbetoon · välissein: palk, laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 476 m³ · kõrgus 7,8 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
55601:003:0030 1 320 m² · ElamumaaMaksustamishind 28 921 € (21,91 €/m²)Otepää linn elamumaa mediaan 21,7 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 48040 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.03.1995
Koordinaadid
58.060786, 26.494413

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 20251 199 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)1 792 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 49% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 67405 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.