ETENRU

Nurga põik 5, Kuru küla, Alutaguse vald

Ehitusluba olemasAbihoone

Nurga põik 5, Kuru küla, Alutaguse vald, postiindeks 41009. Ehitusluba olemas: abihoone. Hoone: abihoone, 1 korrus · netopind 21 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind21 m²
Korruseid1
Kinnistu1 591 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Abihoone Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba07.08.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Abihoone1 korrus · netopind 21 m² · EHR 121346514 ↗
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind29 m²
Maht52 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütemuu
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: muu · maht 52 m³ · kõrgus 2,7 m
Abihoonenetopind 19 m² · EHR 121408675 ↗
Netopind19 m²
Ehitisealune pind22 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · kõrgus 2,1 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:001:0553 1 591 m² · ElamumaaMaksustamishind 17 596 € (11,06 €/m²)Kuru küla elamumaa mediaan 11,59 €/m², see kinnistu 5% odavamKinnistu 6276750 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.02.2016
Koordinaadid
58.996401, 27.262309

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41009 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.