ETENRU

Nõmme tee 1, Nina küla, Peipsiääre vald

Elamu

Nõmme tee 1, Nina küla, Peipsiääre vald, postiindeks 60212. Hoone: elamu, ehitatud 1925 · 2 korrust · netopind 334 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1925
Netopind334 m²
Korterid1
Kinnistu3 123 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1925 · 2 korrust · netopind 334 m² · EHR 104028415 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid2
Netopind334 m²
Ehitisealune pind227 m²
Maht1 156 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, puit
Välisseinpalk
Välisviimistluskeraamiline tellis, muu
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, ahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 193 m²Kandekonstruktsioon: looduslik kivi, puit · välissein: palk · välisviimistlus: keraamiline tellis, muu · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: katel, ahi, kamin, pliit · maht 1 156 m³ · kõrgus 7,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
12601:006:0260 3 123 m² · ElamumaaMaksustamishind 12 055 € (3,86 €/m²)Nina küla elamumaa mediaan 3,68 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 1105004 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.05.1999
Koordinaadid
58.608376, 27.200557

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Peipsiääre vald587 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
0200400600800III 23I 24III 24I 25III 25I 26Peipsiääre vald, II kv 2023: 491 €/m², 13 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2023: 332 €/m², 8 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2023: 275 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2024: 472 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2024: 422 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2024: 664 €/m², 7 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2024: 269 €/m², 9 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2025: 457 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2025: 708 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2025: 406 €/m², 10 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2025: 456 €/m², 11 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2026: 587 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267587
IV kv 202511456
III kv 202510406
II kv 20256708
I kv 20256457
IV kv 20249269
III kv 20247664
II kv 20245422
I kv 20246472
IV kv 20235275
III kv 20238332
II kv 202313491

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025454 €/m²33 tehingut
Korter 2026 (seni)587 €/m²7 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 29% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 60212 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.