ETENRU

Luige tn 2, Kadrina alevik, Kadrina vald

Ehitusluba olemasElamu

Luige tn 2, Kadrina alevik, Kadrina vald, postiindeks 45201. Ehitusluba olemas: elamu. Hoone: elamu, ehitatud 2020 · 1 korrus · netopind 180 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2020
Netopind180 m²
Korterid1
Kinnistu1 346 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Elamu Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba05.06.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 2020 · 1 korrus · netopind 180 m² · EHR 120875433 ↗
Ehitusaasta2020
Korruseid1
Netopind180 m²
Ehitisealune pind273 m²
Maht900 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 180 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 900 m³ · kõrgus 5,4 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27305:003:0075 1 346 m² · ElamumaaMaksustamishind 10 230 € (7,60 €/m²)Kadrina alevik elamumaa mediaan 8,14 €/m², see kinnistu 7% odavamKinnistu 3578631 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.12.2003
Koordinaadid
59.33501, 26.1407

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kadrina vald644 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kadrina vald, II kv 2023: 567 €/m², 15 tehingutKadrina vald, III kv 2023: 591 €/m², 8 tehingutKadrina vald, IV kv 2023: 743 €/m², 10 tehingutKadrina vald, I kv 2024: 706 €/m², 10 tehingutKadrina vald, II kv 2024: 644 €/m², 10 tehingutKadrina vald, III kv 2024: 569 €/m², 13 tehingutKadrina vald, IV kv 2024: 476 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2025: 615 €/m², 6 tehingutKadrina vald, II kv 2025: 831 €/m², 8 tehingutKadrina vald, III kv 2025: 614 €/m², 12 tehingutKadrina vald, IV kv 2025: 566 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2026: 644 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20265644
IV kv 202511566
III kv 202512614
II kv 20258831
I kv 20256615
IV kv 202411476
III kv 202413569
II kv 202410644
I kv 202410706
IV kv 202310743
III kv 20238591
II kv 202315567

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025619 €/m²37 tehingut
Korter 2026 (seni)644 €/m²5 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45201 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.