ETENRU

Lille tn 7, Paide linn, Paide linn

ValmisÜksikelamu

Lille tn 7, Paide linn, Paide linn, postiindeks 72720. Hoone: üksikelamu, ehitatud 1972 · 2 korrust · netopind 86 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1972
Netopind86 m²
Korterid1
Kinnistu972 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Üksikelamu Valmis

Taotlus14.03.2022
Ehitusluba17.03.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba18.07.2024

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

Üksikelamuehitatud 1972 · 2 korrust · netopind 86 m² · EHR 107014350 ↗
Ehitusaasta1972
Korruseid2
Netopind86 m²
Ehitisealune pind106 m²
Maht330 m³
Kandekonstruktsioonpuit, tellis
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament, vaivundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump
1 korter, 4 tuba, 86 m²Kandekonstruktsioon: puit, tellis · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundament, vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump · maht 330 m³ · kõrgus 5,7 m
Kuur, pesuruum, WC1 korrus · netopind 20 m² · EHR 107014351 ↗
Korruseid1
Netopind20 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht75 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 75 m³ · kõrgus 2,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
56601:001:1080 972 m² · ElamumaaMaksustamishind 16 961 € (17,45 €/m²)Paide linn elamumaa mediaan 16,7 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 396236 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.02.1998
Koordinaadid
58.886664, 25.52878

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Paide linn772 €/m²+11% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 47 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Paide linn, II kv 2023: 696 €/m², 36 tehingutPaide linn, III kv 2023: 777 €/m², 44 tehingutPaide linn, IV kv 2023: 787 €/m², 48 tehingutPaide linn, I kv 2024: 802 €/m², 44 tehingutPaide linn, II kv 2024: 880 €/m², 48 tehingutPaide linn, III kv 2024: 868 €/m², 43 tehingutPaide linn, IV kv 2024: 677 €/m², 51 tehingutPaide linn, I kv 2025: 782 €/m², 45 tehingutPaide linn, II kv 2025: 840 €/m², 40 tehingutPaide linn, III kv 2025: 828 €/m², 62 tehingutPaide linn, IV kv 2025: 748 €/m², 41 tehingutPaide linn, I kv 2026: 772 €/m², 47 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202647772
IV kv 202541748
III kv 202562828
II kv 202540840
I kv 202545782
IV kv 202451677
III kv 202443868
II kv 202448880
I kv 202444802
IV kv 202348787
III kv 202344777
II kv 202336696

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025803 €/m²188 tehingut
Korter 2026 (seni)846 €/m²61 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 5% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 72720 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.