ETENRU

Liivaniidi, Selja küla, Hiiumaa vald

Ehitusluba olemasTaluelamu

Liivaniidi, Selja küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92121. Ehitusluba olemas: septik. Hoone: taluelamu, ehitatud 1893 · 1 korrus · netopind 88 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1893
Netopind88 m²
Korterid1
Kinnistu3,91 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Septik Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba16.06.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Taluelamuehitatud 1893 · 1 korrus · netopind 88 m² · EHR 115002187 ↗
Ehitusaasta1893
Korruseid1
Netopind88 m²
Ehitisealune pind105 m²
Maht240 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 88 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 240 m³
Abihooneehitatud 1994 · 1 korrus · netopind 80 m² · EHR 115002191 ↗
Ehitusaasta1994
Korruseid1
Netopind80 m²
Ehitisealune pind93 m²
Maht214 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 214 m³
Kuurehitatud 1947 · 1 korrus · netopind 67 m² · EHR 115002188 ↗
Ehitusaasta1947
Korruseid1
Netopind67 m²
Ehitisealune pind70 m²
Maht210 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 210 m³
Elamu-tuulekoda-verandaehitatud 1930 · 1 korrus · netopind 58 m² · EHR 115002186 ↗
Ehitusaasta1930
Korruseid1
Netopind58 m²
Ehitisealune pind70 m²
Maht175 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 58 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 175 m³
Lautehitatud 1919 · 1 korrus · netopind 21 m² · EHR 115002189 ↗
Ehitusaasta1919
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind24 m²
Maht56 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 56 m³
Saunehitatud 1961 · 1 korrus · netopind 17 m² · EHR 115002190 ↗
Ehitusaasta1961
Korruseid1
Netopind17 m²
Ehitisealune pind23 m²
Maht48 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 48 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
36802:001:2091 3,91 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 11 316 € (0,29 €/m²)Selja küla maatulundusmaa mediaan 0,13 €/m², see kinnistu 122% kallimKinnistu 237133 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.03.1999
Katastriüksus
36802:001:2092 3,98 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 4 917 € (0,12 €/m²)Selja küla maatulundusmaa mediaan 0,13 €/m², see kinnistu 5% odavamKinnistu 19954450 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.03.1999
Koordinaadid
58.837443, 22.716947

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92121 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.