ETENRU

Liivamäe, Orjaku küla, Hiiumaa vald

Ehitusluba olemasRehetuba - kuur - laut

Liivamäe, Orjaku küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92114. Ehitusluba olemas: septik. Hoone: rehetuba - kuur - laut, ehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 112 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1923
Netopind112 m²
Korruseid1
Kinnistu9,58 ha

Ehitus: Septik Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba16.10.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Rehetuba - kuur - lautehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 112 m² · EHR 115002900 ↗
Ehitusaasta1923
Korruseid1
Netopind112 m²
Ehitisealune pind125 m²
Maht372 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 372 m³
Elamu - tuulekodaehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 75 m² · EHR 115002897 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind75 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht263 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 75 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 263 m³
Abihoone1 korrus · netopind 32 m² · EHR 121457979 ↗
Korruseid1
Netopind32 m²
Ehitisealune pind32 m²
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplekk
Vundamentmuu
Küteelektriotseküte
Ventilatsioonpuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: muu · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plekk · vundament: muuKüte: elektriotseküte · ventilatsioon: puudub · kõrgus 3,8 m
Kuurehitatud 1977 · 1 korrus · netopind 28 m² · EHR 115002901 ↗
Ehitusaasta1977
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind31 m²
Maht63 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 63 m³
Saun - kuurehitatud 1936 · 1 korrus · netopind 22 m² · EHR 115002898 ↗
Ehitusaasta1936
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind28 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 59 m³
Garaaz - kuurehitatud 1976 · 1 korrus · netopind 12 m² · EHR 115002899 ↗
Ehitusaasta1976
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht29 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuudub
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puudub · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 29 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
36802:003:0120 9,58 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 45 447 € (0,47 €/m²)Orjaku küla maatulundusmaa mediaan 0,22 €/m², see kinnistu 116% kallimKinnistu 4433 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.11.1993
Koordinaadid
58.779851, 22.803333

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92114 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.