ETENRU

Lao, Vaki küla, Põhja-Pärnumaa vald

Väetisehoidla

Lao, Vaki küla, Põhja-Pärnumaa vald, postiindeks 87630. Hoone: väetisehoidla, ehitatud 1977 · 1 korrus · netopind 1 766 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1977
Netopind1 766 m²
Korruseid1
Kinnistu1,14 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Väetisehoidlaehitatud 1977 · 1 korrus · netopind 1 766 m² · EHR 120286106 ↗
Ehitusaasta1977
Korruseid1
Netopind1 766 m²
Ehitisealune pind2 011 m²
Maht9 586 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon, metall
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon, metall · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 9 586 m³ · kõrgus 9,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
93002:002:0165 1,14 ha · TootmismaaMaksustamishind 3 860 € (0,34 €/m²)Vaki küla tootmismaa mediaan 0,79 €/m², see kinnistu 57% odavamKinnistu 3540406 ↗ · Eraomand · registreeritud 12.04.2006
Koordinaadid
58.645993, 25.01625

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²94 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²28 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 87630 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.