ETENRU

Kukrumäe, Russalu küla, Märjamaa vald

ValmisElamu

Kukrumäe, Russalu küla, Märjamaa vald, postiindeks 78317. Hoone: elamu, ehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 274 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1900
Netopind274 m²
Korterid1
Kinnistu11,64 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Biopuhasti imbväljakuga Valmis

Taotlus—
Ehitusluba27.09.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba01.02.2023

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 274 m² · EHR 109011423 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid2
Netopind274 m²
Ehitisealune pind226 m²
Maht1 044 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskeraamiline tellis, puit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, katel
1 korter, 6 tuba, 172 m²Kandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: keraamiline tellis, puit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, katel · maht 1 044 m³ · kõrgus 8,1 m
Abihoone-kuur2 korrust · netopind 170 m² · EHR 109011424 ↗
Korruseid2
Netopind170 m²
Ehitisealune pind138 m²
Maht656 m³
Kandekonstruktsioonpuit, monoliitne raudbetoon
Välisseinlaudis, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, monoliitne raudbetoon · välissein: laudis, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 656 m³ · kõrgus 6,6 m
Abihooneehitatud 1970 · 2 korrust · netopind 166 m² · EHR 109011425 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid2
Netopind166 m²
Ehitisealune pind123 m²
Maht621 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, ahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: katel, ahi, kamin, pliit · maht 621 m³ · kõrgus 7,1 m
Saunehitatud 2003 · 2 korrust · netopind 40 m² · EHR 121354013 ↗
Ehitusaasta2003
Korruseid2
Netopind40 m²
Ehitisealune pind40 m²
Maht152 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katuspuit/laast
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: puit/laast · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 152 m³ · kõrgus 5,9 m
Garaažehitatud 2015 · 1 korrus · netopind 39 m² · EHR 121353982 ↗
Ehitusaasta2015
Korruseid1
Netopind39 m²
Ehitisealune pind119 m²
Maht569 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 569 m³ · kõrgus 6,1 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50401:001:1301 11,64 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 14 120 € (0,12 €/m²)Russalu küla maatulundusmaa mediaan 0,14 €/m², see kinnistu 13% odavamKinnistu 1012537 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.04.1999
Katastriüksus
50401:001:1302 3,29 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 821 € (0,12 €/m²)Russalu küla maatulundusmaa mediaan 0,14 €/m², see kinnistu 17% odavamKinnistu 1012537 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.04.1999
Koordinaadid
59.037556, 24.405915

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.