ETENRU

Kreegi, Tammetaguse küla, Alutaguse vald

Elamu

Kreegi, Tammetaguse küla, Alutaguse vald, postiindeks 41112. Hoone: elamu, ehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 140 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1920
Netopind140 m²
Korterid1
Kinnistu7 885 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 140 m² · EHR 102032220 ↗
Ehitusaasta1920
Korruseid1
Netopind140 m²
Ehitisealune pind144 m²
Maht459 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 140 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 459 m³
Laut1 korrus · netopind 67 m² · EHR 102032224 ↗
Korruseid1
Netopind67 m²
Ehitisealune pind81 m²
Maht217 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 217 m³
Ait1 korrus · netopind 61 m² · EHR 102032223 ↗
Korruseid1
Netopind61 m²
Ehitisealune pind69 m²
Maht159 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 159 m³
Laut1 korrus · netopind 38 m² · EHR 102032225 ↗
Korruseid1
Netopind38 m²
Ehitisealune pind42 m²
Maht101 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 101 m³
Kuivati1 korrus · netopind 36 m² · EHR 102032226 ↗
Korruseid1
Netopind36 m²
Ehitisealune pind46 m²
Maht188 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 188 m³
Kuur-saun1 korrus · netopind 28 m² · EHR 102032221 ↗
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind34 m²
Maht81 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 81 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:001:0239 7 885 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 595 € (1,09 €/m²)Alutaguse vald elamumaa mediaan 8,04 €/m², see kinnistu 86% odavamKinnistu 4195108 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.04.2007
Koordinaadid
59.139091, 27.338976

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41112 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.