ETENRU

Keskuse tee 32, Himmaste küla, Põlva vald

ValmisElamuEnergiaklass B

Keskuse tee 32, Himmaste küla, Põlva vald, postiindeks 63228. Hoone: elamu, ehitatud 2022 · 1 korrus · netopind 136 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2022
Netopind136 m²
Korterid1
Kinnistu1,92 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Elamu Valmis

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba17.10.2022

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

B Elamuehitatud 2022 · 1 korrus · netopind 136 m² · EHR 121335346 ↗
Ehitusaasta2022
Korruseid1
Netopind136 m²
Ehitisealune pind201 m²
Maht827 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
EnergiaklassB
1 korter, 4 tuba, 136 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 827 m³ · kõrgus 5,3 m
Abihooneehitatud 2022 · 1 korrus · netopind 68 m² · EHR 121335362 ↗
Ehitusaasta2022
Korruseid1
Netopind68 m²
Ehitisealune pind82 m²
Maht266 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
62201:001:0822 1,92 ha · ElamumaaMaksustamishind 9 002 € (0,47 €/m²)Himmaste küla elamumaa mediaan 1,82 €/m², see kinnistu 74% odavamKinnistu 17409750 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.04.2020
Koordinaadid
58.081469, 27.080283

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põlva vald693 €/m²−17% alates I kv 2023 · IV kv 2025 · 33 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000II 23IV 23II 24IV 24II 25IV 25Põlva vald, I kv 2023: 832 €/m², 17 tehingutPõlva vald, II kv 2023: 730 €/m², 30 tehingutPõlva vald, III kv 2023: 671 €/m², 36 tehingutPõlva vald, IV kv 2023: 802 €/m², 19 tehingutPõlva vald, I kv 2024: 759 €/m², 22 tehingutPõlva vald, II kv 2024: 571 €/m², 22 tehingutPõlva vald, III kv 2024: 528 €/m², 33 tehingutPõlva vald, IV kv 2024: 730 €/m², 35 tehingutPõlva vald, I kv 2025: 677 €/m², 34 tehingutPõlva vald, II kv 2025: 601 €/m², 34 tehingutPõlva vald, III kv 2025: 774 €/m², 45 tehingutPõlva vald, IV kv 2025: 693 €/m², 33 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
IV kv 202533693
III kv 202545774
II kv 202534601
I kv 202534677
IV kv 202435730
III kv 202433528
II kv 202422571
I kv 202422759
IV kv 202319802
III kv 202336671
II kv 202330730
I kv 202317832

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. I kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025690 €/m²146 tehingut
Korter 2026 (seni)631 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 9% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63228 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.