ETENRU

Kernuti, Reheselja küla, Hiiumaa vald

ÜksikelamuEnergiaklass C

Kernuti, Reheselja küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92019. Hoone: üksikelamu, ehitatud 2020 · 2 korrust · netopind 162 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2020
Netopind162 m²
Korterid1
Kinnistu1,42 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

C Üksikelamuehitatud 2020 · 2 korrust · netopind 162 m² · EHR 120810108 ↗
Ehitusaasta2020
Korruseid2
Netopind162 m²
Ehitisealune pind121 m²
Maht663 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinpalk, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk)
Katusroog/põhk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
EnergiaklassC
1 korter, 5 tuba, 135 m²Kandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: palk, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder), puit (palk) · katus: roog/põhk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 663 m³ · kõrgus 7,5 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
17501:001:0377 1,42 ha · ElamumaaMaksustamishind 9 396 € (0,66 €/m²)Reheselja küla elamumaa mediaan 0,55 €/m², see kinnistu 20% kallimKinnistu 7389250 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.01.2017
Koordinaadid
58.698678, 22.515156

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92019 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.