ETENRU

Katla tn 3, Kehtna alevik, Kehtna vald

ValmisKatlamaja

Katla tn 3, Kehtna alevik, Kehtna vald, postiindeks 79001. Hoone: katlamaja, 2 korrust · netopind 736 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind736 m²
Korruseid2
Kinnistu1,71 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Kaugküttetorustik Valmis

Taotlus11.03.2025
Ehitusluba30.04.2025
Ehitus algas04.05.2025
Kasutusluba01.12.2025

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Katlamaja2 korrust · netopind 736 m² · EHR 109021057 ↗
Korruseid2
Netopind736 m²
Ehitisealune pind786 m²
Maht4 787 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistluskrohv
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: krohv · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 4 787 m³ · kõrgus 8,3 m
Soolaladuehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 110 m² · EHR 109021061 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind110 m²
Ehitisealune pind124 m²
Maht609 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 609 m³
Masuudipumpla1 korrus · netopind 68 m² · EHR 109021060 ↗
Korruseid1
Netopind68 m²
Ehitisealune pind78 m²
Maht395 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 395 m³
Pumbamaja1 korrus · netopind 50 m² · EHR 109021059 ↗
Korruseid1
Netopind50 m²
Ehitisealune pind56 m²
Maht163 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 163 m³
Märgsoolaladuehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 13 m² · EHR 109021058 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind18 m²
Maht73 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 73 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
29202:001:0115 1,71 ha · TootmismaaMaksustamishind 30 518 € (1,78 €/m²)Kehtna alevik tootmismaa mediaan 6,42 €/m², see kinnistu 72% odavamKinnistu 3444737 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 19.05.2009
Koordinaadid
58.921318, 24.879697

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²61 tehingut
Korter 2026 (seni)458 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 79001 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.