ETENRU

Kannistu, Saverna küla, Kanepi vald

Elamu-kelder

Kannistu, Saverna küla, Kanepi vald, postiindeks 63418. Hoone: elamu-kelder, ehitatud 1939 · 1 korrus · netopind 85 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1939
Netopind85 m²
Korterid1
Kinnistu5,96 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamu-kelderehitatud 1939 · 1 korrus · netopind 85 m² · EHR 110020434 ↗
Ehitusaasta1939
Korruseid1
Netopind85 m²
Ehitisealune pind113 m²
Maht269 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 56 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 269 m³
Töökoda1 korrus · netopind 58 m² · EHR 120584200 ↗
Korruseid1
Netopind58 m²
Ehitisealune pind60 m²
Maht255 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 255 m³ · kõrgus 5,0 m
Kuur1 korrus · netopind 21 m² · EHR 110020438 ↗
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind21 m²
Maht60 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 60 m³
Kuurehitatud 1975 · 1 korrus · netopind 18 m² · EHR 110020437 ↗
Ehitusaasta1975
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind19 m²
Maht75 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 75 m³
Aiamaja1 korrus · netopind 18 m² · EHR 110020435 ↗
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht50 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 50 m³ · kõrgus 3,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85603:001:0116 5,96 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 34 430 € (0,58 €/m²)Saverna küla maatulundusmaa mediaan 0,28 €/m², see kinnistu 106% kallimKinnistu 1115638 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.10.2008
Koordinaadid
58.072107, 26.736349

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63418 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.