ETENRU

Kannikmäe tee 24, Päri küla, Viljandi vald

ValmisLaut

Kannikmäe tee 24, Päri küla, Viljandi vald, postiindeks 71023. Hoone: laut, ehitatud 1904 · 1 korrus · netopind 910 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1904
Netopind910 m²
Korruseid1
Kinnistu7,23 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Kogumisplats Valmis

Taotlus—
Ehitusluba06.07.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba10.09.2026

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
Omanik ja tellijaFirma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Lautehitatud 1904 · 1 korrus · netopind 910 m² · EHR 112018295 ↗
Ehitusaasta1904
Korruseid1
Netopind910 m²
Ehitisealune pind1 096 m²
Maht6 075 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 6 075 m³
Lautehitatud 1964 · 1 korrus · netopind 720 m² · EHR 112018298 ↗
Ehitusaasta1964
Korruseid1
Netopind720 m²
Ehitisealune pind776 m²
Maht4 825 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 4 825 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
62904:002:0137 7,23 ha · Maatulundusmaa 80%, Tootmismaa 20%Maksustamishind 24 717 € (0,34 €/m²)Päri küla maatulundusmaa mediaan 0,42 €/m², see kinnistu 19% odavamKinnistu 3478539 ↗ · Eraomand · registreeritud 09.05.2008
Koordinaadid
58.337268, 25.500819

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025459 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)584 €/m²35 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 27% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 71023 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.