ETENRU

Kaliküla vkt 31, Kaliküla, Viru-Nigula vald

Ehitus käibAiamaja (a/k Kaliküla pos.31)

Kaliküla vkt 31, Kaliküla, Viru-Nigula vald, postiindeks 44005. Ehitus käib: puurkaev. Hoone: aiamaja (a/k kaliküla pos.31), ehitatud 1996 · 2 korrust · netopind 65 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1996
Netopind65 m²
Korterid1
Kinnistu2 190 m²

Ehitus: Puurkaev Ehitus käib

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas10.08.2022
Kasutuslubaprognoos veebr 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Alus ja trassid
Kate ja äärekivid
Märgistus, valgustus ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja tavapärasest ehitusajast, kogukestus umbes 6 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Aiamaja (a/k Kaliküla pos.31)ehitatud 1996 · 2 korrust · netopind 65 m² · EHR 108041374 ↗
Ehitusaasta1996
Korruseid2
Netopind65 m²
Ehitisealune pind119 m²
Maht247 m³
Kütepuudub
1 korter, 1 tuba, 45 m²Küte: puudub · maht 247 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
90201:002:0310 2 190 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 169 € (3,73 €/m²)Kaliküla elamumaa mediaan 4,89 €/m², see kinnistu 24% odavamKinnistu 443431 ↗ · Eraomand · registreeritud 05.11.1997
Koordinaadid
59.503629, 26.467538

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viru-Nigula vald250 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 32 tehingut
Näita graafikut
0100200300III 23I 24III 24I 25III 25I 26Viru-Nigula vald, II kv 2023: 219 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2023: 195 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2023: 199 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2024: 187 €/m², 20 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2024: 260 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2024: 179 €/m², 34 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2024: 161 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2025: 224 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2025: 192 €/m², 23 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2025: 185 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2025: 232 €/m², 22 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2026: 250 €/m², 32 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202632250
IV kv 202522232
III kv 202531185
II kv 202523192
I kv 202531224
IV kv 202438161
III kv 202434179
II kv 202429260
I kv 202420187
IV kv 202329199
III kv 202338195
II kv 202331219

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025203 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)240 €/m²38 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44005 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.