ETENRU

13181 Jõetaguse-Aruküla-Mäetaguse tee, Kalina küla, Alutaguse vald

13181 Jõetaguse-Aruküla-Mäetaguse tee, Kalina küla, Alutaguse vald, postiindeks 41312. Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Kinnistu2,72 ha

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
49802:001:0085 2,72 ha · TranspordimaaMaksustamishind 1 090 € (0,04 €/m²)Kinnistu 7788450 ↗ · Riigiomand · registreeritud 21.06.2001
Katastriüksus
49802:001:0086 5 067 m² · TranspordimaaMaksustamishind 203 € (0,04 €/m²)Kinnistu 8056650 ↗ · Riigiomand · registreeritud 21.06.2001
Katastriüksus
49802:001:0087 2,00 ha · TranspordimaaMaksustamishind 802 € (0,04 €/m²)Kinnistu 7781950 ↗ · Riigiomand · registreeritud 21.06.2001
Katastriüksus
49802:001:0143 881 m² · TranspordimaaMaksustamishind 35 € (0,04 €/m²)Kinnistu 3230708 ↗ · Riigiomand · registreeritud 10.10.2002
Katastriüksus
49802:001:0161 5 359 m² · TranspordimaaMaksustamishind 214 € (0,04 €/m²)Kinnistu 22077050 ↗ · Riigiomand · registreeritud 10.06.2003
Koordinaadid
59.271513, 27.369717

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41312 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.