ETENRU

Ridaelamu, Keskuse tee 9/2, Raadi alev, Tartu vald

ValmisEramu ja ridaelamuTartu valdEHR 121354569

Kasutusluba 16.01.2023.

Netopind1 372 m²
Korruseid2
Korterid14
Valmis16.01.2023
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba16.01.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind1 372 m²
Ehitisealune pind914 m²
Korruseid2
Korterid14
Maht5 425 m³
Kõrgus6,7 m
Ehitusaasta2023
EnergiaklassA118 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Tartu vald 2 697 €/m²
NimetusRidaelamu
OtstarveRidaelamu
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit, monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik
Välisviimistluskrohv, puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
14 korterit, 4 tuba, 96–99 m², mediaan 97 m²Kandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit, monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: krohv, puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 5 425 m³ · kõrgus 6,7 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Tartu vald2 821 €/m²+17% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 79 tehingut
Näita graafikut
01 0002 0003 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tartu vald, II kv 2023: 2 404 €/m², 103 tehingutTartu vald, III kv 2023: 2 312 €/m², 92 tehingutTartu vald, IV kv 2023: 2 239 €/m², 54 tehingutTartu vald, I kv 2024: 2 307 €/m², 50 tehingutTartu vald, II kv 2024: 2 286 €/m², 77 tehingutTartu vald, III kv 2024: 2 459 €/m², 79 tehingutTartu vald, IV kv 2024: 2 698 €/m², 101 tehingutTartu vald, I kv 2025: 2 466 €/m², 106 tehingutTartu vald, II kv 2025: 2 458 €/m², 120 tehingutTartu vald, III kv 2025: 2 607 €/m², 101 tehingutTartu vald, IV kv 2025: 2 594 €/m², 92 tehingutTartu vald, I kv 2026: 2 821 €/m², 79 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026792 821
IV kv 2025922 594
III kv 20251012 607
II kv 20251202 458
I kv 20251062 466
IV kv 20241012 698
III kv 2024792 459
II kv 2024772 286
I kv 2024502 307
IV kv 2023542 239
III kv 2023922 312
II kv 20231032 404

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.