ETENRU

Abihoone, Kuuse, Kadapiku küla, Kadrina vald

ValmisAvalik hooneKadrina valdEHR 121302999

Kasutusluba 13.08.2024.

Netopind42 m²
Korruseid1
Valmis13.08.2024
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba13.08.2024

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind42 m²
Ehitisealune pind47 m²
Korruseid1
Maht197 m³
Kõrgus5,0 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Kadrina vald 644 €/m²
Nimetusabihoone
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 197 m³ · kõrgus 5,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Kadrina vald644 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kadrina vald, II kv 2023: 567 €/m², 15 tehingutKadrina vald, III kv 2023: 591 €/m², 8 tehingutKadrina vald, IV kv 2023: 743 €/m², 10 tehingutKadrina vald, I kv 2024: 706 €/m², 10 tehingutKadrina vald, II kv 2024: 644 €/m², 10 tehingutKadrina vald, III kv 2024: 569 €/m², 13 tehingutKadrina vald, IV kv 2024: 476 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2025: 615 €/m², 6 tehingutKadrina vald, II kv 2025: 831 €/m², 8 tehingutKadrina vald, III kv 2025: 614 €/m², 12 tehingutKadrina vald, IV kv 2025: 566 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2026: 644 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20265644
IV kv 202511566
III kv 202512614
II kv 20258831
I kv 20256615
IV kv 202411476
III kv 202413569
II kv 202410644
I kv 202410706
IV kv 202310743
III kv 20238591
II kv 202315567

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27303:002:0320 5 503 m² · ElamumaaMaksustamishind 11 226 € (2,04 €/m²)Kadapiku küla elamumaa mediaan 3,18 €/m², see kinnistu 36% odavamKinnistu 204131 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.07.1996

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.