ETENRU

Ehitise keldrikorrus, Rohu tn 5, Lelle alevik, Kehtna vald

LammutusMuuKehtna valdEHR 120552535

Ehitusluba 01.04.2022.

🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus15.03.2022
Ehitusluba01.04.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Kehtna vald 458 €/m²

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
29301:001:0103 1 400 m² · ElamumaaMaksustamishind 9 436 € (6,74 €/m²)Lelle alevik elamumaa mediaan 5,83 €/m², see kinnistu 16% kallimKinnistu 16277950 ↗ · Riigiomand · registreeritud 22.10.2019

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.