ETENRU

Elamu, Kaururaja/1, Kaurutootsi küla, Otepää vald

ValmisEramu ja ridaelamuOtepää valdEHR 120267975

Ehitusluba 28.03.2023. Kasutusluba 29.03.2023.

Netopind114 m²
Korruseid2
Korterid1
Valmis29.03.2023
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba28.03.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba29.03.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind114 m²
Ehitisealune pind120 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht393 m³
Kõrgus5,3 m
Ehitusaasta2004
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Otepää vald 1 792 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (palk), puit (vooder)
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 114 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (palk), puit (vooder) · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit · maht 393 m³ · kõrgus 5,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.