ETENRU

8-KRT.ELAMU, Sakala tn 12, Kamari alevik, Põltsamaa vald

ValmisKortermajaPõltsamaa valdEHR 114018947

Ehitusluba 17.08.2023. Kasutusluba 04.09.2023.

Netopind389 m²
Korruseid2
Korterid8
Valmis04.09.2023
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba17.08.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba04.09.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind389 m²
Ehitisealune pind251 m²
Korruseid2
Korterid8
Maht1 989 m³
Ehitusaasta1968
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Põltsamaa vald 510 €/m²
Nimetus8-KRT.ELAMU
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
8 korterit, 2–3 tuba, 42–44 m², mediaan 44 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: õhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 1 989 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Põltsamaa vald510 €/m²+35% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 23 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põltsamaa vald, II kv 2023: 377 €/m², 21 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2023: 369 €/m², 30 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2023: 345 €/m², 28 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2024: 384 €/m², 20 tehingutPõltsamaa vald, II kv 2024: 501 €/m², 23 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2024: 380 €/m², 21 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2024: 486 €/m², 31 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2025: 388 €/m², 22 tehingutPõltsamaa vald, II kv 2025: 464 €/m², 33 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2025: 418 €/m², 31 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2025: 385 €/m², 28 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2026: 510 €/m², 23 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202623510
IV kv 202528385
III kv 202531418
II kv 202533464
I kv 202522388
IV kv 202431486
III kv 202421380
II kv 202423501
I kv 202420384
IV kv 202328345
III kv 202330369
II kv 202321377

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
61604:001:0011 2 433 m² · ElamumaaMaksustamishind 1 460 € (0,60 €/m²)Kamari alevik elamumaa mediaan 0,48 €/m², see kinnistu 25% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 18.03.2002

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.