ETENRU

Küün-laut, Ala-Lillu, Vanaküla, Põlva vald

Ehitusluba olemasAvalik hoonePõlva valdEHR 110007625

Ehitusluba 20.04.2023.

Netopind65 m²
Korruseid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba20.04.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind65 m²
Ehitisealune pind80 m²
Korruseid1
Maht240 m³
Kõrgus5,5 m
Ehitusaasta1999
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Põlva vald 631 €/m²
Nimetusküün-laut
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 240 m³ · kõrgus 5,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Põlva vald693 €/m²−17% alates I kv 2023 · IV kv 2025 · 33 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000II 23IV 23II 24IV 24II 25IV 25Põlva vald, I kv 2023: 832 €/m², 17 tehingutPõlva vald, II kv 2023: 730 €/m², 30 tehingutPõlva vald, III kv 2023: 671 €/m², 36 tehingutPõlva vald, IV kv 2023: 802 €/m², 19 tehingutPõlva vald, I kv 2024: 759 €/m², 22 tehingutPõlva vald, II kv 2024: 571 €/m², 22 tehingutPõlva vald, III kv 2024: 528 €/m², 33 tehingutPõlva vald, IV kv 2024: 730 €/m², 35 tehingutPõlva vald, I kv 2025: 677 €/m², 34 tehingutPõlva vald, II kv 2025: 601 €/m², 34 tehingutPõlva vald, III kv 2025: 774 €/m², 45 tehingutPõlva vald, IV kv 2025: 693 €/m², 33 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
IV kv 202533693
III kv 202545774
II kv 202534601
I kv 202534677
IV kv 202435730
III kv 202433528
II kv 202422571
I kv 202422759
IV kv 202319802
III kv 202336671
II kv 202330730
I kv 202317832

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. I kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
61902:003:0659 25,43 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 47 085 € (0,19 €/m²)Vanaküla maatulundusmaa mediaan 0,3 €/m², see kinnistu 38% odavamKinnistu 618538 ↗ · Eraomand · registreeritud 18.06.1998
Katastriüksus
61902:005:0305 2,40 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 681 € (0,15 €/m²)Vanaküla maatulundusmaa mediaan 0,3 €/m², see kinnistu 49% odavamKinnistu 8061250 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.03.1997
Katastriüksus
62201:001:2143 1,82 ha · ElamumaaMaksustamishind 11 286 € (0,62 €/m²)Vanaküla elamumaa mediaan 0,62 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 346638 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.07.2024

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.